Napojení na elektřinu je možné jen v případě namontovaného certifikovaného elektroměru (odběr bude účtován sazbou 6,-Kč za kW). Sociální zařízení mají společné v hlavní budově. V suterénu budovy jsou k dispozici WC a umyvadla se studenou vodou (není na zalévání ani do bazénu). Sprchy jsou zpoplatněny 40 Kč/osoba a jsou v hlavní budově. Odpadky je nutné odnášet do kontejneru. Pobyt se psem je možný pouze u karavanu jinak na vodítko.
Stavba přístřešku po dohodě s majitelem. V případě ukončení smlouvy o pronájem nebo změna majitele karavanu nutno konzultovat s majitelem areálu.

🕑 Nástup k ubytování od 14.00 hod. (dříve po domluvě).
🕑 Odjezd do 10.00 hod.

Zábava a aktivity

Součástí penzionu je také společenská místnost, terasa a ohniště k opékání párků, plynový gril. Také si můžete užít kulečník, stolní tenis, hřiště a venkovní bazén. V areálu nebo v restauraci probíhají víkendové hudební večery, v létě srazy velorexů, výroční srazy, moto srazy.

Stravování

Penzion disponuje vlastní příjemnou restaurací, kde podávají výborná česká tradiční jídla. Stravování je zajištěno v restauraci pensionu kde si mohou hosti vybrat z denního menu. Denně pro vás připravujeme 5 jídel, mezi kterými nechybí tradiční a poctivá česká kuchyně, ale ani moderní lehká a zdravá strava připravovaná z lokálních a sezónních surovin.

Provozní info

  • elektřina – poplatek za kW
  • sprchy – poplatek
  • domácí mazlíčci – ano

VLASTNÍ KARAVAN

Stání karavanů

ROČNÍ POPLATEK

6000 Kč/za rok 2022

Rezervujte si ubytování

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně vaší rezervace, neváhejte kontaktovat naše rezervační oddělení.
Využít můžete buď kontaktní formulář nebo uvedené kontaktní informace.